Privalumai

Šiuolaikiški namai Klaipėdoje

 

Miesto Centras

BALTIJOS TERASOS puikus pasirinkimas tiek jauniems aktyvų gyvenimo būdą mėgstantiems žmonėms, tiek šeimoms su mažamečiais vaikais, tiek senjorams ieškantiems kokybiškos ir patogios namų aplinkos. Visus reikalingiausius objektus pasieksite pėsčiomis ar dviračiu: mokymo, gydymo įstaigos, prekybos centrai, valstybinės institucijos, turiningam laisvalaikiui sporto arena, plaukimo baseinas – čia viskas arti. Gyvendami čia, taip pat galėsite mėgautis neįprasta tyla ir ramybe, nes nuo Taikos ir Baltijos prospektų keliamo triukšmo užstoja aplinkiniai daugiaaukščiai namai.

 

MŪRINIAI NAMAI

BALTIJOS TERASOSE namai mūriniai – todėl tvirti ir ilgaamžiai. Tinkamai pastatyti mūriniai namai pasižymi puikia garso ir šilumos izoliacija. Aukšta garso izoliacija ir A energetinė klasė – tai puikus garantas, jog šiuose namuose gyvensite šiltai, ramiai ir patirsite gyvenimo malonumą.

 

GRINDINIS ŠILDYMAS

BALTIJOS TERASŲ butuose įrengsime grindinį šildymą, kuris leis mėgautis šiltomis grindimis darganotais rudens ar šaltais žiemos vakarais. Be to, Jūsų namuose nebus pasieniuose ar po langais sumontuotų radiatorių, tad planuoti interjerą bus daug paprasčiau ir lengviau.

 

DIDELI LANGAI IR ĮSTIKLINTI BALKONAI

BALTIJOS TERASŲ gyventojai džiaugsis dideliu natūralios šviesos srautu. Dideli langai praleidžia daugiau šviesos, o tai ypatingai svarbu norint praplėsti Jūsų namų erdvę, namai tampa daug jaukesni, kai į juos patenka didelis šviesos srautas. Erdvūs balkonai – terasos, dar vienas BALTIJOS TERASŲ butų privalumas. Butų balkonai bus įstiklinti, taip būsite apsaugoti nuo Klaipėdoje vyraujančių uostamiesčio vėjų ir tai leis Jums nevaržomai mėgautis vaizdais, žaliomis erdvėmis, ar jaukiu vidiniu kiemu.

 

SAUGI IR DRAUGIŠKA BENDRUOMENĖ

BALTIJOS TERASŲ gyventojų saugumui ir privatumui skirtas ypatingas dėmesys, kvartale bus įrengtas uždaras vidinis kiemas į kurį automobiliu patekti galės tik kvartalo gyventojai ir jų svečiai. Kiekvienas BALTIJOS TERASŲ gyventojas galės įsigyti parkavimo vietą, kuri priklausys tik jam. Taip pat kvartalo gyventojai turės galimybę įsigyti patogias požemines automobilių stovėjimo aikšteles. Nuosava automobilio parkavimo vieta – tai grįžimas namo be rūpesčių! Kvartalo gyventojai galės susiburti į bendruomenę, mėgautis tvarkingu, jaukiu ir erdviu uždaru kiemu su takeliais ir žaliosiomis zonomis. Suformuotoje išskirtinėje erdvėje rengti įvairias šventes, o mažųjų džiaugsmui bus įrengta nauja vaikų žaidimo aikštelė. Visa tai skirta jaukiam ir saugiam Jūsų poilsiui, tai neįkainojama vieta tikram miesto žmogui, kuris yra pasiilgęs gamtos, bendravimo, bei jaučiančiam inovacijų svarbą šių dienų pasaulyje!